18 Yaşında İlk Grubuma Girdim

Şuanda 28 yaşındayım, basımdan gecen olayda 18 yaşımdaydım. bursa gemlikte oturuyordum, bir yaz dönemiydi ve mahalleden bizden büyük olan 30 lu yaslarda ali abi vardı. bir öğleden sonra gelerek evin önünde oynarken bana hadi denize gidelim diye seslendi, yanında birde benimle aynı sınıfa giden yeğeni asiye vardı. bende hemen anneme seslenip ali abi ve asiyeyle denize gitmek istediğimi söyledim, annem ali abiyle konuşmaya başladı. ali abi zeytınlıkte çadır var orda kalıcaz ben onlara bakarım falan diyince annem izin verdi tabi. deniz kenarında zeytinlik arasına kurulu çadırda aldık soluğu ve hemen denizde bulduk.

kendimizi yaklaşık iki saat denizde oynadık ama sudaki oyunlarımızda genelde ali abi ya beni ya asiyeyi kucaklıyor, alttan dalıp bacak aramıza kafasını sokup oynuyor, hatta bazen dalıp alttan gelip bizi tutmak ister gibi göt deliğine kadar parmak sokuyordu. neyse hava karardı, biz çadır önünde oturuyorduk, ali abi ikide bir sohbeti sex konusuna getiriyordu. tabi asiyeyle bende ses yok, saat on falan olmuştu sonra ali abi yatmadan önce temiz suyla yıkanmalısınız yoksa deniz tuzu sizi mahveder falan diyerek çadırın yanındaki bidonu alıp kalktı. bana gel önce seni yıkayalım dedi, bende kalktım. çadırın arkasındaki zeytin agcı yanında ben dökeyim sen yıkan dedi, biraz yukardan suyu kafama döküp bidonu bıraktı, ovalansana oğlum diye beni okşar gibi ovalıyordu. sonra birden sortumu assagı sıyırarak çıkar sunuda dedi ve cıplacık kaldım. sonra önümde eyıldı karnımı sonra sikimi hayalarımı oksamaya basladı.

sonra arkamı çevirdi ve direk götumu ovalıyordu ve bir anda parmağı deliğine girdi. bir anda irkilmemle ali abi pardon bir anda elim kaydı opeyim geçsin diyerek götümden ovuyordu. donakalmıstım bişey diyemiyor bişey yapamıyordum. bir sore göt deliğini oksayıp çok tatlı gotun var dedi, ben bir tepki vermedim sonra hadi sen çadırın önünde otur kurulan diye beni kucakladı ve cırıl çıplak asiyenin yanına bıraktı. sonra asiyeyle hadi senide yıkıyalım diyerek asiyeyı kucakladı, beş dakika sonra asiyenin dayı yapma falan gibi seslerini duyunca meraktan kalkıp baktım. asiyeyi de benim gibi soymus amini yalıyor du. sonra beni görünce gel yanımıza diye sert bicimde çağırdı, bende gittim. asiyeyi bırakıp bana sarıldı ve asiyeye bide kız olan bak bu bişey demiyor diyip beni domalttı ve koca aleti götume dayandı. asiyenin hemen karşısında içime girmeye başladığında gözlerimden yaş gelecekti ama asiye de büyük bir keyifle bizi izliyordu ve asiyenin beni o bakışlarla izlemesi içimde birşeyler oluşturdu. keyif alıyordum, götüme giren yarrak beni çok mutlu ediyordu. yaklaşık 10 dakika kadar götümü siktikten sonra bana sen biraz bekle dedi ve asiyeyi yanına aldı. asiye biraz önce izlediklerinden dolayı öyle etkilenmişti ki hiç ikilemeden direk domaldı ve bende götten istiyorum diyerek göt deliğini ayırdı. ona girmesi bana girmesinden çok daha kolay olmuştu çünkü ben sikilirken o sırılsıklam olduğu için göt deliğine kadar ıslanmıştı.

o gün ali abi biraz beni sikti ve sikerken asiye ye izledi, biraz asiyeyi sikti ve asiyeyi sikerkende bana izleyebileceğimis öyledi. yaşadığım en tuhaf grup sex deneyimiydi bu, gerçi yaşadığım ilk grup ilişkim buydu. o günden sonra asiyeyle tekte tek sikiştik ama ali abi olmadan yeterince tahrik olamıyorduk..

(Visited 1988 times, 13 visits today)

About The Author

You might be interested in

Comment (1)

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir