Arkadaşımın Türbanlı Annesi

Merhabalar, bu başımdan geçen olayı sizlere anlatmak istedim. bu olay 2 hafta önce yaşandı. Arkadaşımın annesi nuran türbanlı taş gibi bir kadındır. Nuran babasının mesleği dolayisiyla 2 yıl kadar fransada kalmış. Ben arkadaşım berkanin annesi nurandan ingilizce dersi alıyordum. bir gün ders yapmaya gidecektim ona, kapıyı çaldım ve kapı açıldığında gözlerim açık kaldı. bir kazak giymişti ancak memeleri kocaman olduğu için belli oluyordu . Nuranin 3 çocuğu vardı .

Ders işlerken genellikle ev boş olurdu, benle yaşıt oğlu dışarda ikizler ise dışarı yollardi. Işte o gün lavabo ihtiyacım var deyip lavaboya gittim ve 31 çektim. Geldiğimde nuran domalmis soruyu inceliyordu, kendimi zor tuttum az daha yapisacaktim . Nuran teyze dedim haliyle anlamasin diye, dediki ders çalışırken bana sadece ismimle hitap et dedi.ondan sonra meyve suyu flan içtik .Ve derse devam edecektik, bana odadan kitap al gel dedi, geldim ve koydum ve tekrar lavoboya gittim.Döndüğümde dayanamadım ve nuran dedim, arkası dönüktü oda efendim dedi, bende yaklaştım ve dedimki senin için yanıyorum dedim.

o ara benim yarrak kazık gibi olmuştu. oda ne diyorsun ne sacmaliyorsun dedi . Kocası polisdi ve suanda almanyadaydi, bende kocan evde 1 aydır yok sende yaniyorsun dedim ve aslında doğru söylüyorsun ded.i ben yaklaşıp dudağından öptüm ve yiysmeye başladık. yavaş yavaş soyunuyorduk, kıyafetler çıktı ve sütyen avizede takılı kaldı. hemen benim 19cm lik yarragi azına aldı deli gibi emiyordu. ondan sonra salondaki odanın üzerine yatirdigim gibi amini yalamaya başladım. ami 18 lik citir kız gibiydi, memeleri kocamandi, hemen amerikan saksosu çektirdim ve dedi artık dayanamiycam gir dedi ve hemen amina girdim. 1.5 saat boyunca amini siktim, 5 posta attim, sonra kucagimda ziplattim ve akşam 6.5 olmuştu. hemen ustumuzu giyindik ve ben eve gittim. 1 gün sonra aradı bundan sonra her derdimizde sikisecegiz dedi . Aradan 2 gün geçti ve cumartesi akşamı annemgil köye gittiği için ben aradım ve hemen nuran geldi. dedim nası çıktın evden, dedi arkadaşıma gidiyorum 3-4 gün gelmem dedim dedi. bende hemen dudagina yapistim ve hemen yine soyunduk. bana aşkım harikasin diyordu, bende ona.. sonra 2 saat boyunca rahat sikistik, sonra dusa girdik ve çıkana kadar opustuk.

sonra bu tam basortusunu bağladı, üstünü giyindi, televizyonun başına geçti. ben arkasına oturdum ve memelerini gömleğinin üzerinden oksuyordum. zevke geldi ve yine sikismeye başladık. 3 gün boyunca aralıksız sikistik neredeyse ve hamile kalmış bile olabilir. her derste gittiğimde yada geldiğinde 30 dakka opusuyoruz. 1 saat sikişip geri kalan vaktinizi de derse ayırıyoruz, yakında görüşmek dileğiyle…

(Visited 4652 times, 9 visits today)

About The Author

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir